aktualnie: OTWARTE do 18:00

Chcesz zadbać o piękne włosy i zdrową skórę głowy? Umów się na wizytę w TrychoMed. To specjalistyczny gabinet, który został założony przez Annę Bonisławską. To trycholog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspertka jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Trychologicznego. Co więcej, nieustannie poszerza swoją wiedzę na krajowych i zagranicznych konwentach oraz szkoleniach.

Każda wizyta w TrychoMed rozpoczyna się od wnikliwej rozmowy z klientem (pierwsze konsultacje są bezpłatne) oraz szczegółowej diagnostyki. Anna Bonisławska stara się jak najlepiej poznać problemy i na tej podstawie doradza trychoterapię, na którą często oprócz zabiegów składa się również specjalna dieta. Później specjalistka dokładnie omawia przebieg terapii. W ofercie TrychoMed można znaleźć różnorodne zabiegi lecznicze, m.in.: infuzję tlenową, karboksyterapię, mezoterapię witaminową, osocze bogatopłytkowe czy kuracje stymulujące porost włosów przygotowane na miarę potrzeb klienta.

TrychoMed położony jest w Warszawie przy ul. Zygmunta Słomińskiego 17 (naprzeciwko Centrum Handlowego Arkadia). W pobliżu znajdują się miejsca parkingowe, z których mogą korzystać klienci gabinetu. Zachęcamy do rezerwowana wizyt przez Internet. Na konsulacie do trychologa zapraszamy wszystkich, którzy mają problemy z wypadającymi włosami. Warto tu przyjść, ponieważ specjalista może zadbać o to, aby fryzura znów stała się gęsta i efektowna!

Galeria

DANE KONTAKTOWE

TrychoMed Anna Bonisławska Medycyna i Kosmetyka

Zygmunta Słomińskiego 17
00-001 Warszawa
Nasz gabinet mieści się w świetnie skomunikowanym miejscu - na przeciwko centrum handlowego Arkadia. Bliskość wszelkich dostępnych środków komunikacji pozwoli do nas dotrzeć wygodnie i bez stresu.

GODZINY OTWARCIA

Pn
10:00 - 18:00
Wt
09:00 - 18:00
Śr
09:00 - 14:00
Czw
09:00 - 16:00
Pt
09:00 - 15:00
Sb ZAMKNIĘTE
Nd ZAMKNIĘTE